AKINCI ECZANESİ (ALTUNHİSAR)     KIVANÇ ECZANESİ (BOR)     ÇAMARDI ECZANESİ (ÇAMARDI)     ÇIFTLIK ECZANESİ (ÇİFTLİK)     UFUK ECZANESİ ECZANESİ (MERKEZ)     ÖMÜR ECZANESİ (MERKEZ)     MENEKSE ECZANESİ (ULUKIŞLA)    

Değerli Meslektaşlarımız; Bölgemize hizmet vermekte olan ALSAT ECZA DEPOSU’nun ekonomik sıkıntı sebebiyle hizmetini sonlandırmasının ardından bölgemizde hizmet alan meslektaşlarımıza borçlu olmamalarına rağmen Haciz İhbarnamesi ulaşmaktadır. Bölgemizdeki meslektaşlarımızdan borçlu olan bulunmamaktadır. Bu doğrultuda kendilerine Haciz İhbarnamesi ulaşan meslektaşlarımızın ekte örnek olarak hazırladığımız itiraz dilekçesini 7 gün içerisinde cevabi olarak yazarak ilgili yere göndermeleri gerekmektedir. Meslektaşlarımızın konuya hassasiyet göstermeleri daha sonra sorun yaşamamaları açısından önemlidir. Bilgilerinize sunulur.

Değerli Meslektaşlarımız;

Bölgemize hizmet vermekte olan ALSAT ECZA DEPOSU’nun ekonomik sıkıntı sebebiyle hizmetini sonlandırmasının ardından bölgemizde hizmet alan meslektaşlarımıza borçlu olmamalarına rağmenHaciz İhbarnamesiulaşmaktadır.

Bölgemizdeki meslektaşlarımızdan borçlu olan bulunmamaktadır. Bu doğrultuda kendilerineHaciz İhbarnamesiulaşan meslektaşlarımızın ekte örnek olarak hazırladığımız itiraz dilekçesini 7 gün içerisinde cevabi olarak yazarak ilgili yere göndermeleri gerekmektedir.

Meslektaşlarımızın konuya hassasiyet göstermeleri daha sonra sorun yaşamamaları açısından önemlidir.

Bilgilerinize sunulur.